زندگی خود را با پیروی از اصل تجلّی قانون جذب بهبود ببخشید

اگر خواسته ها و آرزوهایی دارید که می خواهید به واقعیت بپیوندند، تحقق این امر بر عهده شماست! مانیفست و قانون جذب می گوید که شما این توانایی را دارید که فرمان زندگی خود را بگیرید و آن را به هر جهت که می خواهید، هدایت کنید.
قانون جذب واقعا در جذب زندگی مورد نظر شما متمرکز است. شما می توانید با ورود به فضای مناسب، تجلی را تمرین کنید تا بتوانید کاملا باور داشته باشید که آنچه می بینید می تواند به واقعیت تبدیل شود.
بسیاری از نقل قول ها و گفته های معروف وجود دارد که نشان می دهد چطور می توان به تجلی و قانون جذب دست یافت. در زیر چند نمونه از این شعارهای زندگی آورده شده است و باور داشتن به آنها می تواند در سفر شما به سمت زندگی عالی از طریق قانون جذب موثر باشد.

اگر می توانید رویای آن را داشته باشید، پس می توانید آن را داشته باشید

رویاها با قانون جذب قابل دستیابی هستند. به پدربزرگ و مادربزرگ خود فکر کنید. آیا آنها می توانستند آینده ای مثل امروز را تصور کنند؟
همه ما خواسته هایی داریم و بعضی از آنها ممکن است غیرقابل دستیابی به نظر برسند. اما اگر بتوانید آینده خود را به روشی خاص تصور کنید، این بدان معنی است که این چیزی است که در واقع می تواند اتفاق بیفتد، در زندگی واقعی و در آینده شما!
اجازه ندهید که رویاهای شما فقط رویاها باشند

قانون جذب می گوید که هیچ چیز دور از دسترس نیست. این بخشی است که باید به خاطر بسپارید: باید برای آن کار کنید!
فقط آن را نباید ببینید بلکه بایستی به طور فعال در جهت اهداف خود عمل کنید. دقیقا مانند بسیاری از موارد زندگی، هیچ راه حل سریع یا یک وجهی برای پر کردن رویاها و آرزوها وجود ندارد.
شما باید قدم به قدم، روز به روز کارها را انجام دهید و در جهت هدف نهایی تلاش کنید. تلاش مداوم در جهت رسیدن به آنچه می دانید یک آرزوی دست یافتنی است، به شما کمک می کند تا نتیجه مطلوب را هنگام رسیدن به انتها احساس کنید.

طبق قانون جذب آرزوی شما فرمان شما است

فرمان شما کیست؟ در اینجا یک جواب وجود دارد: شما. آرزوهای شما باید کاملا مورد توجه شما باشد و برای یافتن آنها باید به درون خود بنگرید.
به یاد داشته باشید، شما تنها خود را کنترل می کنید و هیچ کس دیگری را کنترل نمی کنید. شما باید خواسته های خود را به سمت چیزی که می خواهید، هدایت کنید. بایستی فقط روی خودتان متمرکز باشید و به اهداف خود شکل دهید تا جهان مناسبی خلق کنید و به سرنوشت خود برسید.
اصل اول در قانون جذب این است که سعی کنید تا جایی که نمی توانید نگران سفر دیگران نباشید، بلکه فقط به خودتان توجه کنید.
زندگی خود را با پیروی از اصل تجلّی قانون جذب بهبود ببخشید

قانون جذب برابر است با رویا، اعتقاد و دستیابی

اگر رویای چیزی را ببینید و واقعا آن را باور کنید، می توانید به آن برسید. این سه کلمه کوچک خیلی با هم طنین انداز می شوند، فرقی نمی کند شما چه کسی باشید یا در این سفر زندگی کجا هستید. باید با یک رویا شروع کنید.
طبق دستورالعمل های قانون جذب، باید رویایی را انتخاب کنید که همه چیز در مورد شما باشد و کاری است که به صورت منطقی می تواند گام به گام انجام شود. سپس باید اعتقاد داشته باشید که عمل شما می تواند نتیجه مطلوب را ایجاد کند. پس از آن شما در رسیدن به هر آنچه که می خواهید، موفق خواهید بود.
شما می توانید همه چیز را با کمک قانون جذب به دست آورید
شما واقعا می توانید با کمک قانون جذب تمام رویاها، آرزوها و خواسته های زندگی خود را داشته باشید. تا زمانی که منطقی باشند، می توانید راهی برای تحقق رویاهای خود بیابید.
به یاد داشته باشید که هنگام شروع سفر، ذهن خود را حفظ کنید. اگر آرزو می کنید یک ابرقهرمان باشید، ذهن خود را به موقعیت هایی که یک ابرقهرمان در آن حضور دارد یا عمل می کند، نزدیک کنید.
اجازه ندهید دیگران رویاهای شما را تعریف کنند. شما مسئول هستید و کنترل دارید، و واقعا چیزی وجود ندارد که نتوانید بدست آورید.
قانون جذب مدعی است که شما آنچه را که شجاعت درخواست آن را در زندگی دارید، به دست خواهید آورد

نباید در مسیر قانون جذب و تجلی خواسته هایتان ترسو باشید.

در عمق خود کاوش کنید تا دریابید که واقعا از زندگی چه می خواهید. اگر شجاعت این را ندارید که خواسته خاصی را بخواهید، سعی کنید استدلال کنید که چرا اینگونه هستید.
یا اگر نمی توانید شور و اشتیاق را در درون خود پیدا کنید تا شما را در طول سفر زندگی یاری کنند، شاید این یک رویا یا آرزوی واقعی شما نباشد. اگر چیزی را با تمام قلب و روح می خواهید، به دست خواهید آورد. اینها رویاهایی هستند که ارزش جنگیدن را دارند.
تو خودت سرنوشتت را می سازی
نه تنها شما خالق سرنوشت خود هستید بلکه شما طراح، کارگر و خریدار آن نیز هستید.
همه شما خالق داستان زندگی خود هستید و این یک مسئولیت بزرگ است. این مسئولیت نه تنها به عهده خودتان است بلکه بایستی آنچه را که شایسته آن هستید، به خودتان بدهید. شما در قبال طبیعت نیز مسئولیت دارید. طبیعت چیزی است که همه چیز اطراف ما را متعادل می کند.
شما بخشی از این توازن را زمانی انجام می دهید که انرژی های مثبت به جای انرژی منفی به جهان ارسال می کنید و خیر را بر شر ترجیح می دهید. اجازه دهید انرژی شما در سفر با طبیعت یکی باشد.

رویاهای خود را دنبال کنید و راه را بدانید

راهنمایی قانون جذب با استفاده از علائم است. وقتی چیزی را می بینید، نمی توانید فقط بشینید و منتظر باشید تا تغییری اتفاق بیفتد. شما باید به طور فعال به دنبال علائمی باشید که جهان ارسال می کند و در صورت لزوم عمل کنید.
شما باید در را به روی فرصت های زندگی باز نگه دارید و از آنچه جهان در تلاش است تا به شما بگوید آگاه باشید. عمیقا به این علائم و معنی آنها فکر کنید و مطمئنا با یک ذهن باز که حاضر به تغییر است راه را آغاز کنید.

آنچه که باید همیشه باشد راهی برای بودن پیدا می کند

زمانی به تجلی آرزوهای خود اختصاص دهید. این خواسته ها سرانجام اتفاق خواهند افتاد، اما عجله ای وجود ندارد. زمان می تواند ناموزون باشد و گاه در رسیدن به رویاها پرواز کند.
مهمترین اصل در قانون جذب این است که صبور باشید و ایمان داشته باشید که کارها همانطور که باید انجام می شود. زمان فقط یکی از راه های اندازه گیری سفر تجلی شماست و می تواند به همان اندازه کم یا بیشتر از زمان لازم طول بکشد تا نتیجه مطلوب را بدست آورد. پیچیدگی قانون جذب و زمان چیزی نیست که شما بر آن تأکید کنید. فقط اجازه دهید سفر انجام شود و در راه رسیدن به رویاهای خود در زندگی، یک شرکت کننده فعال باشید.

۸ دیدگاه. همین الان خارج شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.